Digi TV -  Exkluzivní televize přes satelit a internet

DIGI CZ je televizním operátorem a provozovatelem DIGI TV - televizního vysílání přes satelit a internet s více než desetiletou historií na českém trhu. Od roku 2015 je součástí české investiční skupiny LAMA ENERGY GROUP, která dále zákazníkům nabízí levné energie prostřednictvím společnosti LAMA energy a výhodné volání pod značkou LAMA mobile.

Satelitní DIGI TV přešla z původní technologické platformy na modernější platformu pod názvem Nová DIGI TV. Migrace zákazníků na novou platformu si vyžádala revize jejich dosavadních satelitních instalací a výměny veškerých poškozených či zastaralých částí satelitní instalace tak, aby bylo dosaženo maximální kvality vysílání.

Kontakt - objednávky, dotazy k novému zapojení, neslouží pro stávající zákazníky (prac. dny po-pá 18-20:00):
(+420) 778 708 856
Email: digi@televiznicentrum.cz

Problém s fakturací, nefunkčními programy nebo jste již stávající zákazník (prac. dny 7-21, víkendy a svátky 9.30-20):
(+420) 533 427 533

Satelitní televize DIGI TV Televize přes internet (DIGI2GO)
Internet od DIGI
LAMA Mobile


Prvním dnem září 2016 se DIGI CZ stala jediným operátorem v Česku, který nabízí televizní obsah dvěma cestami – prostřednictvím satelitní Nové DIGI TV a po síti díky nové televizi přes internet DIGI2GO. Tato televize kopíruje stávající nabídku satelitní Nové DIGI TV, ale s větším počtem programů v HD kvalitě a s výhodami televizní platformy na internetu.