Kabelová TV a internet UPC

Internet od UPC je nejrychlejší v České republice, je stabilní, bezpečný a pořídíte ho u nás za výhodné ceny. S rychlostí připojení až 500 megabitů můžete zároveň uskutečňovat videohovory, hrát online hry a třeba sledovat filmy hned na několika zařízeních.

Digitální televize vám nabízí zážitky s celkově více než 150 televizními programy, z nichž více než 50 vysíláme v HD kvalitě, což je nejvíc v České republice. Naši zákazníci mohou využívat moderních služeb, jako je interaktivní televize Horizon s neomezenou UPC videotékou, TV archivem nebo možností nahrávat několik pořadů současně.

Internet a televize od UPC pro celou ČR včetně Pardubic a Hradce Králové. Máte zájem o nové zapojení? Navštivte nás!

Naším posláním je přinášet našim zákazníkům možnost připojení se do digitálního světa, objevovat ho a volně se v něm pohybovat. Jsme největším českým poskytovatelem placených televizních služeb a vysokorychlostního internetu. Naše kabelové sítě jsou v dosahu 1,4 milionu domácností a našich služeb využívá přes 600 tisíc zákazníků. Jsme součástí velké rodiny společností skupiny Liberty Global – největšího světového kabelového operátora, který obsluhuje přes 27 miliónů klientů ve 14 zemích s 56 miliony objednaných služeb. Skupina zahrnuje spotřebitelské značky Virgin Media, Ziggo, UPC, Unitymedia, Telenet, VTR a Liberty.

Služby:

» Internet
» Televize
» Kombinace TV + NET

Neposkytujeme klientský servis (stávající smlouvy, zrušení služeb, reklamace zařízení, vrácení zařízení).

Telefon (objednávky, dotazy, ověření dostupnosti):
(+420) 778 427 000

Email:
upc@televiznicentrum.cz

Potřebujete poradit? Nebo máte zájem o objednávku služby? Zavoláme Vám!