Provoz e-shopu Televizní Centrum byl k 28. 2. 2019 ukončen. Prodej a instalace satelitních a internetových služeb nadále funguje.

Za malý příplatek vám do přístroje nahrajeme poslední verzi firmware, upravíme Conax čtečku na univerzální nebo box naladíme na službu poskytovatele freeSAT.

Aktualizace firmware

Do přístrojů vám nahrajeme poslední verzi FW. Je nahrávána aktuální verze, která je platná ke dni expedice. Přístroje bez operačního systému (Linux, Android) již obsahují úpravu čtečky Conax na univerzální v konečné ceně (volba úprava čtečky není v detailu produktu nabízena). Pokud si aktualizaci nezvolíte, může být dodáno se starší verzí, ovšem vždy s poslední stabilní. Ve starší verzi nemusí fungovat všechny služby, které jsou poskytovány třetími stranami, pokud jejich dodavatel učinil nějakou změnu, kvůli které již není ve starší verzi možné službu využívat. Jedná se například o službu Youtube, kde poskytovatel dělá pravidelné změny a v předchozích verzích již může vykazovat chyby připojení. Stejně tak může být i u certifikovaných přístrojů Skylink Ready. Naší službou předejdete problémům, které mohou při aktualizaci nastat - popereme se s tím za vás.

Úprava čtečky na univerzální

U přístrojů s operačním systémem Linux nahráváme plugin, který upravuje čtečku karet Conax na univerzální. Poté tato čtečka funguje s kartami ICE / Irdeto, vyjma karet Skylink Standard HD M7 Irdeto a karet Next M7.

Čtečky u přístrojů bez OS jsou automaticky upravovány firmwarem pro CZ/SK trh (označení UNI čtečka v popisu produktu). Pro karty Skylink doporučujeme zvolit certifikovaný přístroj Skylink Ready, UNI čtečka může s těmito kartami přestat komunikovat, pokud dojde ke zvýšení zabezpečení ze strany poskytovatele Skylink.

Naladění na službu freeSAT (upc direct)

Přístroj vám připravíme pro poskytovatele freeSAT (družice Thor 0,8°W). Programy jsou na přístrojích Amiko a AB Cryptobox setřízeny logicky dle balíčků. Na ostatních přístrojích mohou být setřízeny dle abecedy, pokud to přístroj nepodporuje, nemusí být seřazeny. Vždy stačí pouze vložit kartu a připojit ke správně nastavené parabole. Řazení programů si vždy můžete upravit dle vlastních preferencí, není nijak omezeno. Obsahuje programy z platných frekvencí ke dni expedice a kompletní programovou nabídku, včetně všech balíčků. Jestliže máte společný rozvod, používáte více konvertorů nebo monoblok, je nutné zapnout příslušný Diseqc port v přístroji. Od nás vám přijde s vypnutými Diseqc porty, což má většina uživatelů s jednoduchým konvertorem pro jednu družici.

Pokud se jedná o přístroj s certifikací Skylink Ready, lze jej nastavit na freeSAT, ale jeho funkčnost může být omezena. Primárně jsou tyto přístroje určeny pro službu poskytovatele Skylink. Při startu je vyhledáván domovský transpondér, spouštění tedy může trvat déle. Dále je nutné mít vypnuté ladění Fast Scan. Nemůže být vyhledán ani nový firmware z družice (pouze přes internet), není umístěn na družici THOR 5/6/7, kterou využívá freeSAT.

Upozornění:
Přístroj je nutné vybalit z krabice, u některých výrobců se musí vyndat i z ochranného obalu, nebo vybalit dálkové ovládání, aby služba mohla být provedena. Zpět je baleno s maximální pečlivostí. Nejedná se tedy o vybalené zařízení jiným zákazníkem (toto zboží je prodáváno se speciálním příznakem a není vraceno do prodeje jako nové).

Objednání služby nastavení či aktualizace je úprava na požadavek zákazníka. Při vrácení zboží nejsou vráceny finance za provedení úprav, jedná se o jednorázovou službu, která byla provedena.

Ceník:
Aktualizace firmware: 49-99 Kč vč. DPH
Úprava čtečky na univerzální: 65-99 Kč vč. DPH
Nastavení na službu freeSAT (upc direct): 65-99 Kč vč. DPH
Přesná cena je vždy uvedena u přístroje, kde službu poskytujeme.